Napište nám na info@vsemina.cz také i Vy jak se Vám u nás líbilo. Budeme rádi za každý Váš příspěvek.

: Eva a Honza České Budějovice: 25.10.2019

Dobrý den, tento prodloužený víkend jsme u Vás byli na  pobytu. Byli jsme mile překvapeni, kolik jste toho od naší poslední návštěvy (10/2018) změnili k lepšímu. Ubytování v apartmánu se nám líbilo, je skvělé, na vysoké úrovni. Moc jsme si pochutnali na zabíjačce, kterou jste zrovna organizovali. I ostatní jídla byla skvělá.  Určitě pobyt zopakujeme.

Přejeme hodně spokojených hostů- Eva a Honza České Budějovice

: Spolužačky Antonie + Irena + Jana + Jiřina: 26.09.2019

Dobrý den,

20.-22.9.2019 jsme trávily prodloužený víkend na hotelu Activitypark Hotel Všemina. Byly jsme velmi spokojené jak s ubytováním, tak se stravováním. Personál byl velmi ochotný, příjemný a vstřícný. Zvláště bychom chtěly pochválit restauraci Valaška, stravování bylo výborné, personál velmi milý a úslužný.                

 Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt.

Spolužačky Antonie + Irena + Jana + Jiřina

: Alena Válková a Jana Mindalová: 09.04.2019

Dobrý den,

posíláme Vám pozdrav z Lipníka nad Bečvou a ještě jednou Vám děkujeme za super víkend ve Vašem hotelu!!! Mějte se moc krásně a doufáme, že to někdy zopakujeme! 

Alena Válková a Jana Mindalová

: manželé Foltýnkovi: 19.06.2018

Dobrý den

dnes jsme se vrátili z Všeminy, kde jsme strávili prodloužený víkend 15.6.-17.6.2018.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem,kteří mají zásluhu na našem odpočinku.

Obsluha recepce i restaurace za 1.

Přístup,ochota i vstřícnost vše s úsměvem.

Děkujeme manželé Foltýnkovi

: Andrea Buganská: 19.03.2018

Píšu za čerstva. Snad ani ne proto, že bych zapomněla... spíš abych měla tu šanci si ještě v hlavě vrátit zpátky ten příjemně strávený čas. Než jsme jeli k vám, pročetla jsem několik recenzi. Některé dobré, jiné horší. Přesto jsem se rozhodla jet s dětmi vyzkoušet. Dobrá volba. Bydleli jsme v příjemném apartmánu, který vybavením plně postačoval. Výhled na vodu parádní, snad jen to počasí, ale tak to jsme neobjednávali, pravda :) Nicméně nic nebylo problém. Příjemný a velmi ochotny přístup personálu, jídlo fajn. Snídaně bezvadné, večeře jakbysmet. V restauraci skvělý pan provozní, mam neposedne děti, presto zachoval dekorum a profi přístup. Moc dekujeme i jemu. Bazén, vířivka, sauna - vše v provozu, připravené, recepční Veronika usměvavá, dodávala pozitivní energii ráno co ráno. Všimla jsem si, že dochází stále k úpravám, které nabídnou nove moznosti. Já si to s dětmi užila. Pokud to vyjde, velmi ráda se vrátím. Zdravím již z dálky a přeji hodně spokojených hostů... ten potenciál tam je... :) díky moc!

Andrea Buganská a děti

: Trávníčkovi: 01.03.2018

Dobrý den,

děkujeme za příjemně strávené jarní prázdniny s dětmi. Ubytování, wellness, masáže a animační program pro děti bylo perfektní. Jídlo v místní restauraci nemělo chybu, opravdu bylo výborné. Okolí hotelu je velmi pěkné, byli jsme zde zrovna v zimě tak se nedalo moc využít, ale myslím si, že v létě může být pobyt ještě lepší. Moc se nám u Vás líbilo a určitě Vás ještě někdy rádi navštívíme.

S přátelským pozdravem

Trávníčkovi

: Monika Sedláková: 03.01.2018

Vážení,

chtěla bych Vám moc poděkovat za pobyt  21.-29.8. 2017. Strávili jsme zde s vnoučaty  úžasné prázdniny.  Personál, ubytování, restaurace, čistota vše na jedničku. Okolí láká k mnoha výletům, ale vzhledem k fantastickému animačnímu programu a skvělým animátorům Danovi a Honzovi, jsme  toho moc nestihli. Určitě to napravíme v příštím roce. Vnoučata byla tak nadšená, že o svých zážitcích z pobytu vyprávějí každému a moc se těší až příští rok přijedeme.

Přejeme Vám mnoho spokojených  klientů a těšíme se na viděnou.

Monika Sedláková

: Olga Sikorová: 27.11.2017

Dobrý den,
dovolte mi moc poděkovat za báječný víkendový pobyt, který jsem  strávila se synem a vnukem 17.-19. listopadu.
Vnuk měl narozeniny a já požádala syna, aby vybral pobyt kde by se mu mohlo líbit. Když mi týden dopředu oznámil místo, byla jsem mile překvapena. Malinko to vysvětlím. V červenci 1988 jsme ve vašem hotelu prožili se synem naši první dovolenou... Proto mé překvapení a radost, že se po devětadvaceti letech podívám do míst na které máme pěkné vzpomínky.
Všechno bylo bezvadné, pokoj, jídlo, milý personál a hlavně sportovní a relaxační nabídka. Sobotu jsme měli tak nabitou, že jsme večer padli únavou. Věříme, že se nám podaří najít vhodný termín a některé léto si vyzkoušet i jiné aktivity, které nabízíte v přírodě.  

Přejeme hodně spokojených hostů a mějte příjemné dny.

Olga Sikorová  

: Jaroslav Vojtěch: 17.07.2017

Vážení,
chtěl bych Vám poděkovat za pobyt na hotelu Všemina ve dnech 1. až 8.7.2017. I když počasí nám moc nepřálo, přístup zaměstnanců hotelu nám pobyt velmi zpříjemnil. Rád bych hlavně poděkoval Vašim recepčním, které nám vyhradily místo na parkování (mám průkaz ZTP a hůře chodím) a pomohly s ubytováním. S tak vstřícným a příjemným přístupem personálu hotelu jsem se v naší zemi ještě nesetkal. Z těchto důvodů nejsme na Všemině pravděpodobně naposledy. Ještě jednou velmi děkuji.

S přátelským pozdravem
Jaroslav Vojtěch, Brno.

: Andrea Tumpachová: 08.03.2017

Byly jsme a animační prográm byl fantastický a nový masér také. Člověk na správném místě. Oáza klidu, děti na animačním programu, ze kterého si odnesli spousty vzpomínek a pro dospělé užasná masáž :-). Doporučujeme. (příspěvek z našeho facebooku)

:

Jsme moc rádi, že se vám u nás líbilo. Budeme moc rádi, když k nám opět přijedete.

: Eva Manková: 05.02.2017

Výborná restaurace, kde jsme měli možnost ochutnat zvěřinové speciality. Okolí hotelu je velmi pěkné a personál příjemný. Škoda jen toho připojení na Wi-Fi, ne všude se nám povedlo připojit, na tom byste měli zapracovat. Těšíme se na příští setkání. Eva Manková

: Petr Zátopek: 01.02.2017

Super hotel pro rodiny s dětmi, skvělé animační programy.

: Romana Blahetová: 27.01.2017

S manželem jsme zde byli na pobytu již po několikáté. Poslední návštěva byla bezkonkurenční. Využili jsme wellness balíček a byli jsme hrozně spokojeni. Příjemný masér i prostředí, kde jsme si skvěle odpočinuli. Určitě Vás navštívíme znovu. Děkujeme

: Blanka Fischerová: 05.01.2017

Děkujeme za krásně strávený víkend v prostředí jako z pohádky. Personál byl velmi vstřícný a ochotný. Děti si to náramně užily, zejména se jim líbilo bruslení na zamrzlé přehradě. Jediné, co nás mrzelo tak to, že krb, který je na recepci, nehořel, při návratu z procházky bychom to uvítali.